• 0 532 687 09 39
  • 100.Yıl Bulvarı Bulvar Apt. Daire:3 Antalya
blog

Denizli Kurtaj Fiyatı Ücreti Gizlilik

DENİZLİ KÜRTAJ FİYATI ÜCRETİ GİZLİLİK

  • Denizli kürtaj nerede nasıl yapılır ?
  • Denizli kürtaj yapan doktor klinik merkez irtibat nasıl kurabilirim ?
  • Denizli kürtaj vefiyatı ne kadar ?
  • Denizli kürtaj gizlilik istiyorum mümkün mü ?

Denizli kürtaj işlemi için biri görür duyar, benim için stres sıkıntı olur farklı bir yer mekan, ilde kürtaj yaptırmak isterseniz rahatlıkla aynı gün içinde kürtaj yaptırıp dönebilirsiniz.

Denizli kürtaj işlemi rahim içinde bulunan yasal olarak 10. Gebelik haftasına kadar olan gebelik ürününü vakum kürtaj yöntemi ile alınması işlemine denilir. Kürtaj işlemi ağrılı olduğu için mutlaka anestezi verilmesi gereklidir. Denizli kürtaj işlemi lokal veya genel anestezi verilerek yapılmaktadır.

Lokal anestezi daha önce normal doğum yapmış genel anestezi riskli olabilen hastalara uygulanır. Bazı hastaların ağrı eşiği düşük olduğu için tam olarak uyuşma sağlamayabilir. Genel anestezi ile kürtaj işlemi yaptırır iseniz ağrı ve acı hissetmezsiniz. Sadece ayıldıktan sonra adet sancısı gibi ağrınız olur. Bizim size önereceğimiz ağrı kesici kullanılması ile bu ağrılarınız geçer rahatlama sağlarsınız.

Kürtaj işlemi genel anestezi verilerek ultrason eşliğinde yapılır. Kürtaj sonrası biraz dinlenerek günlük hayatınıza dönebilirsiniz ve hatta işe bile gidebilirsiniz.

Kürtaj işlemi korunma yöntemi değildir. Kürtaj sonrası 1 hafta sonra kontrole geldiğinizde sizlere doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgi verilerek size uygun korunma şekli seçilmiş olur.

Denizli kürtaj fiyatı ve ücreti; gebelik haftasına, gebeliğin tek veya ikiz olmasına, lokal veya genel anestezi uygulanmasına bağlı, kürtaj yapılacak seçilecek hastane klinik merkez jinekolog doktora bağlı olarak değişmektedir. Denizli kürtaj fiyatı ve ücreti hakkında detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Gizlilik önemlidir. Kimsenin yaptırdığınız işlemden haberi olmaz. Kürtaj yaptırmak için 18 yaşından büyük olmalısınız. Evli iseniz resmi eşinizin onayı gereklidir.

Denizli kürtaj işlemi için Antalya merkez özel jinekolog doktor Mustafa Torgaç ‘dan bilgi alabilirsiniz. Size her türlü konuda bilgi verilerek yardımcı olunur.

Sorularınız

Whatsapp Instagram Telefon