• 0 532 687 09 39
  • 100.Yıl Bulvarı Bulvar Apt. Daire:3 Antalya
blog

Burdur Kürtaj

Kürtaj veya kürtaj için yasal sınır 10. Gebelik haftasına kadardır. Bu haftayı geçen gebelikler için isteğe bağlı kürtaj yapılmaz. Sadece tıbbi olarak kanıtlanmış bebekte yaşamının tehdit edecek büyük anormallik varsa veya bebek anne karnında ölmüş ise ya da annenin gebelik devam etmesi sağlık problemleri doğuruyorsa heyet raporu çıkartılarak yapılır.

Adet gecikmesi yaşamanız durumunda en kısa süre içinde hemen gebelik testi yapınız ve ultrason ile gebelik haftası net belirlenmelidir. Adet günlerinizi yazmazsanız yasal sınır olan 10. Gebelik haftasını geçebilirsiniz. Sizin için sıkıntılı günler başlar. Ailenize açıklayamazsınız ve en önemlisi çoğu zaman sizin güvendiğiniz erkek arkadaşınız ortadan kaybolur. Kürtaj parası bile vermez. Sizinle ilgilenmez. Bu durum sizin kürtajdan daha çok moralinizi bozacaktır.

Size tecrübeli jinekolog olarak önerim mutlaka korunmalısınız. Seks ve cinsellik beyninizin bir ihtiyacı; yemek ve su içmek vücudun ihtiyacıdır.

Kürtaj işlemi için Antalya'da bulunan kürtaj merkezimiz de sağlıklı modern yöntemler kullanarak vakum kürtaj yapmaktayız. Burdur ili ve ilçelerinde yaşayan ama sosyal nedenlerden ( gizlilik, yasak ilişki, aile veya çevreden birinin görmesi...) dolayı kürtaj işlemi için bizi tercih etmek zorunda kalan hastalarımıza aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Merkezimizde özel jinekolog doktor olarak çalışmaktayım. Gizlilik önemlidir. Kürtaj sonrası korunma yöntemleri hakkında danışmalık hizmeti verilmektedir.

Ulaşım son derece kolaydır. Otogara 15 dakika mesafede bulunmaktayız.

Kürtaj lokal veya genel anestezi altında yapılır. Ağrılı bir işlemdir. Tecrübemiz ve size genel anestezi önerimiz ve uyguladığımız modern vakum kürtaj ile işlem sonrası ağrınız minimal ize edilecek veya biraz dinlendikten sonra yürüyerek gidip sosyal hayatınıza devam edeceksiniz.

Kürtaj işlemi sonrası seyahat etmenizde sakıncalı bir durum yoktur. Eve gittiğinizde aileniz size işlem yapıldığını, size anlatacağımız ve vereceğimiz ilaçlar neticesinde anlamayacaktır.

  • Burdur kürtaj işlemi nasıl yapılır?
  • Nereye başvurulur?
  • Burdur kürtaj fiyatı ve ücreti 2014 ne kadar?
  • Kürtaj merkezi iletişim bilgileri?
  • Kürtaj yapan doktor merkez nerede?

En iyi sağlıklı kürtaj yapan doktora nasıl ulaşılır? sorularına yanıt almak için Antalya merkezde bulunan kürtaj merkezimizin 0 242 248 08 20 ve 0 533 032 38 03 nolu 7 gün 24 saat açık numaralarını arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız

Whatsapp Instagram Telefon