• 0 532 687 09 39
  • 100.Yıl Bulvarı Bulvar Apt. Daire:3 Antalya
blog

Antalya Kürtaj Fiyatları

Antalya kürtaj fiyatları farklılık gösterebilir. Kürtaj yapılacak klinik, hastane veya merkeze göre, kürtaj yapan doktora, semte değişebilir. Antalya kürtaj fiyatlarını belirleyen en önemli unsur kürtaj yapılacak gebelik haftasının ne kadar olduğudur. Antalya kürtajyapılma sınırı 10. Gebelik haftasına kadardır.

Gebelik kesesi ultrason da yapılan muayene de görülmeye başlamasından itibaren vakum kürtaj yapılabilir. Gebelik tek veya ikiz olmasıAntalya kürtaj fiyatlarının etkileyebilir. Kürtaj olacak kişinin kürtaj işlemi için lokal veya genel anestezi ile kürtaj olmak istemesi de kürtaj fiyatların da önemlidir.

Lokal yapılan kürtaj işlemi ekonomik olarak daha uygun olmaktadır. Ama vakum kürtaj yapılsa da gebelik haftası biraz büyük ise ve kişi daha önce doğum yapmamış ise lokal kürtaj işlemin de ağrı duyabilir.

Jinekolog doktorunuz ile kürtaj anestezi hakkında bilgi alabilir ve yöntem kararı verebilirsiniz.

Kürtaj işlemi ağrılı bir operasyondur. Ağrı eşiği her bayan da farklı olabilir. Adet döneminizde hiç ağrı kesici ihtiyacınız olmadan mens periyodunuzu geçirebilirsiniz. Ya da adet başladığında ağrı kesici iğne yaptırmak için acil servise gitmek zorunda kalabilirsiniz. Lokal anestezi ile de yapılabilir bazı hastalarımız bu yöntemi tercih etmektedir.

Bizim size önerimiz kısa genel anestezi ilaçları verilerek işlem süresi boyunca uyutulmanızdır. Böylece işlemi görmez ve ağrı acı hissetmezsiniz.

Hem lokal hem de genel anestezi ile yapılan kürtaj işleminden sonra sizlere ağrı kesici ilaçlar reçete edilmektedir. Hijyen ve sosyal hayatınıza dikkat ederseniz işlem sonrası çok fazla ağrınız olmayacaktır. Sosyal hayattan kastımız kürtaj sonrası ağır kaldırmayınız. Spor aktivitelerine bir süre ara veriniz. Denize ve havuza girmeyiniz. Hamam ve sauna uygun olmayacaktır.

Antalya kürtaj fiyatları ve ücreti 2022 güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Nakit veya kredi kart ile ödemenizi yapabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Antalya kürtaj paket fiyatı içerik hakkında neleri kapsadığını asistanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Antalya kürtaj fiyatları Burdur, Isparta, Fethiye, Konya, Denizli, Afyon, Karaman, Muğla, Ankara, stanbul, İzmir, Adana, Mersin ve diğer il ilçelerden gelen kürtaj olmak isteyen kişilere kürtaj ücreti ve ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Antalya kürtaj merkezi fiyat ücreti yapan jinekolog doktor klinik hastane 2022 nerede nasıl ulaşır bilgi alabilirim irtibat telefonları acil kürtaj destek hattı ve danışmanlık hizmetleri kürtaj sonrası gebelikten korunma yolları hakkında bilgi almak için aramaktan çekinmeyiniz.

Sorularınız

Whatsapp Instagram Telefon