• 0 532 687 09 39
  • 100.Yıl Bulvarı Bulvar Apt. Daire:3 Antalya
blog

Alanya Kürtaj

Alanya kürtaj merkezinde yasal sınır olan 10.gebelik haftasına kadar sizlere yardımcı olmaktayız. Adet tarihlerinizi not ederseniz yasal sınır geçmeden kürtaj olabilirsiniz. Yasal sınırı geçerseniz size kimse yardımcı olmaz. Bebeği doğurmak zorunda kalırsınız.

Kürtaj korunma yolu değildir. İnsanlık hali herkesin başına gelebilir. Önemli olan bundan sonraki süreçte düzenli korunma ile aktif seks yaşantınızın devam etmesi olacaktır. Kürtaj sosyal bir problemdir.

Kürtaj rahimde ki gebelik ürününü karmen aspiratör denilen özel cihaz ile vakum uygulanarak boşaltılarak yapılır. Kullandığımız modern yöntem de kazıma işlemi yapmadığımız için kürtaj sonu kanama ve ağrınız çok az olacaktır. Verilecek kuvvetli bir ağrı kesici analjezik ilaçla sıkıntı olmayacaktır.

Kürtaj lokal veya genel anestezi ile yapılır. Kürtaj sonrası antibiyotik ve ağrı kesici verilir. 1 hafta sonra ultrason ile rahim içi kontrol edilmelidir. Kürtaj sonrası adet 1 ay içinde olacaktır. Kürtaj sonrası ilk gün duş yapmayınız. Kürtaj sonrası ateşiniz olursa, kanama çok olursa, ağrı kesici içmenize rağmen şiddetli kasık ve karın ağrısı olursa jinekolog doktorunuza ulaşınız.

Kan uyuşmazlık iğnesi kürtaj ücretine dâhil değildir.
Kürtaj sonrası biraz istirahat ederek gidebilir dışarıda günlük işlerinize devam edebilirsiniz.
Kürtaj için gizlilik kesindir asla 3. Şahıslara bilgi verilmez.
Evli iseniz resmi nikâhlı eşinizi onayı gerekmektedir. 18 yaşınızdan büyük ve bekar iseniz kendi rızanız yeterli olacaktır. Eğer 17 yaşında iseniz anne ve baba onayı olmalıdır.
Alanya'dan kürtaj işlemi için Antalya kürtaj merkezine başvuran hastalarımıza her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Kürtaj merkezimizde hasta memnuniyeti ön planda olup sağlıklı koşularda modern cihazlar kullanılarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Kürtaj sonrası isterseniz kalıcı kızlık zarı dikimi ve lazer ile vajina genişliğinden rahatsız iseniz vajina daraltma ve gençleştirme yapılmaktadır. Kliniğimizden bilgi alınız. İleriki yıllarda kürtaj yaptırdığınız belli olmayacaktır.

Alanya kürtaj ücreti ve fiyatı 2014 için Jinekolog Doktor Mustafa Torgaç 0 532 687 09 39 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Sorularınız

Whatsapp Instagram Telefon