• 0 532 687 09 39
  • 100.Yıl Bulvarı Bulvar Apt. Daire:3 Antalya
blog

Afyon Kürtaj

AFYON KÜRTAJ

Afyon kürtaj fiyatı ve ücreti nedir ?
Afyonda kürtaj yapan jinekolog doktor hastane klinik neresi ?
Kürtaj yasal sınırı nedir ?
Afyon kürtaj merkezi için iletişim bilgileri nedir ?

Kürtaj rahim denilen uterus içinde gebelik ürününün özel aletler yardımı ile dışarı alınmasına denilir.

Kürtaj yasal sınırı Türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre 10. Gebelik haftasını geçmemelidir. Bunun üzerinde kürtaj işlemi yapılması özel koşullara bağlıdır. Üniversite veya eğitim araştırma hastanelerinin kadın doğum kliniklerinden alınacak heyet raporu alınması durumunda 10.gebelik haftasının üzerinde tıbbi nedenli tahliye yapılır.

Bu özel koşullar; anne hayatını tehdit eden hastalık durumunda veya yaşamsal sakatlığı tesbit edilmiş bebeğin alınması işleminde, bebek anne karnında ölmüş ise sayılabilir.

Afyon kürtaj fiyatı ve ücreti gebelik haftasına, rahimde myom veya ur olmasına, rahimde doğuştan yapı anormalliği çift rahim gibi varsa,tek veya ikiz gebelik,daha önce doğum yapıp yapmasına bağlı olarak değişmektedir. Jinekolog doktorunuz ücret ve fiyat konusunda sizi bilgilendirecektir.

Afyon ili ve ilçelerinde kürtaj işlemi için Antalya'yı tercih etmeniz durumunda size modern cihazlar ile donatılmış kliniğimizde steril koşullar altında vakum kürtaj işlemi yapmaktayız.

Gizlilik konusunda endişeniz olmasın.

Afyon kürtaj işlemi için bizi arayarak randevu almalısınız.

Kürtaj işlemi lokal veya genel anestezi verilerek yapılır. Kürtaj işlemi sonrası yeterli dinlenme için size zaman verilecektir. Seyahat etmenizde sakınca yoktur. Yanınızda birisi ile gelmeniz sizin yararınıza olacaktır. Heyecanınızı paylaşır size destek olur. Kendiniz yalnız hissetmezsiniz.

Antalya merkezde bulunan özel kliniğimizde özel jinekolog ve kadın hastalıkları doğum uzmanı olarak sizlere yardımcı olmaktayım.

Sorularınız

Whatsapp Instagram Telefon